Isparta Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Isparta Merkez Öğretmenevi

Isparta ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Isparta Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Isparta Öğretmenevi oteli; 1 adet tek kişilik, 1 adet 2 kişilik, 18 adet 3 kişilik, ve 2 adet suit oda olmak üzere toplam 32 oda ve toplamda 84 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet ve banyo, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Isparta Öğretmenevi ayrıca; vip salonu, konferans salonu, internet ve bilgisayar odası, yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme odası, kafeterya ve pastane, kahvaltı salonu, erkek berberi, bayan kauförü, lobi ve resepsiyon, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerinin hizmetindedir.

Isparta Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Isparta Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Isparta Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Isparta Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi. 106. Cadde. No:21. Merkez – Isparta

Telefon: (0246) 232 51 82 –  232 51 83

Isparta Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Isparta il merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 2 km., Havaalanına 40 km.,Süleyman Demirel üniversitesine 8 km. uzaklıktadır. Öğretmenevinin önünde, şehiriçi ve üniversiteye giden otobüs durakları mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*