17 Ocak 2018

Foça Yenifoça Öğretmenevi




İzmir ili, “Foça” ilçesinde bulunan “Yenifoça Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yenifoça Öğretmenevi ; 5 dönüm üzerine kurulu 4 blok ve bir ana binadan oluşur. Misafirhane oteli, 250 kişilik yemek restoran salonu, oturma ve dinlenme salonları, tv salonu, çamaşırhane, 100 kişilik konferans salonu, kütüphane, 250 kişilik çay bahçesi ve kafeterya, plaj ve bahçe birimleriyle konuklarına hizmet sunmaktadır.

Yeni Foça Öğretmenevi oteli, 57 oda ve toplamda 70 yatak kapasitelidir. Odalar deniz ve doğa manzaralıdır. Oteldeniz kenarındadır ve hemen yanında plaj bulunmaktadır.

ADSL: 1 Mbit

Yenifoça Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Atatürk Mahallesi. Eriş Sokak. No:2 Yenifoça, Foça – İZMİR

Telefonu : 0 232 814 57 70

Yenifoça Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yenifoça merkeze 1 km. uzaklıktadır ve yürüme mesafesindedir, İzmir merkeze ise 70 km.  uzaklıktadır. Otogar’dan Yeni Foça’ya otobüs seferleri bulunmaktadır.

1 Yorum

  1. Eşimle tatil için bir haftalığına gittik ve Foça’daki öğretmenevini çok beğendik. Foça zaten kendi başına çok güzel bir yer, bizim gibi memurlar için fiyatlar da çok uygundu, seneye tekrar gitmeyi düşünüyoruz herkese tavsiye ederim.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*