Karapınar Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Karapınar Öğretmenevi

Konya ili, “Karapınar” ilçesinde bulunan “Karapınar Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Karapınar Öğretmenevi oteli; 14 oda ve toplamda 20 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, kaloriferli ısıtma tesisatı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, wc-tuvalet banyo mevcuttur.

Karapınar Öğretmenevi ayrıca; oturma ve dinlenme salonu, toplantı ve konferans salonu, erkek berberi, çok amaçlı salon ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerinin hizmetindedir.

Karapınar Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Konya Karapinar Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Konya Karapınar Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Karapınar Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Hacı Ömerli Mahallesi. Konya Caddesi. No:17/2. Karapınar-KONYA

Telefon: (0332) 755 33 27

Karapınar Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Karapınar ilçe merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Öğretmen evi konum itibariyle çok iyi.Ama aile ile kalınabilecek türden bir yer kesinlikle değil.Odalar pis,düzensiz,lobisi lobi demeye bin şahit ister.Atletle dolaşan insanlar etrafta.Çalışan personel iyi niyetli fakat iş bilmez.Müdür korkusundan ne yapacağını bilemez durumdalar.Eğer zoraki kalacak yer arıyorsanız ve evliyseniz tavsiye etmem.Bir saat daha gidin Konya merkezde kalın.Sadece odaya gir çık yaptık ona rağmen parasını verdik.Sebepte odayı ayırtmışız.İnanmayan kişiler yine de gidip bir test etsinler.Kimsenin hakkına girmemek için parasını verdik.Odayı görün kaydınızı sonra yaptırın.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*