Çarşamba Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Çarşamba Öğretmenevi

Samsun ili, “Çarşamba” ilçesinde bulunan “Çarşamba Öğretmenevi” 2024 yılı güncel oda – yatak konaklama  fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Öğretmenevi otelinin aşağıdaki fotoğraflarına tıklayarak daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz:

Çarşamba Öğretmenevi oteli; 6 oda ve toplamda 19 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet-duş, ısınma sistemi, klima, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Çarşamba Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali ve  konferans salonu birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Çarşamba Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Çarşamba Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Çarşamba Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sungurlu Mahallesi. Hamam Sokak. No:3 (Askerlik Şubesi Yanı). Çarşamba-SAMSUN

Telefon: 0362 833 34 74

Çarşamba Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çarşamba ilçe merkezindedir, Samsun il merkezine uzaklığı ise 36 km.dir. Samsıun-Ordu karayolu üzerinde bulunan Çarşamba ve Samsun arasında, 20 dakikada bir kalkan karşılıklı otobüs seferleri mevcuttur. Ayrıca Çarşamba Havaalanı’ndan günlük uçak seferleri düzenlenmektedir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*