Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi

Afyonkarahisar ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi oteli; 34 suit oda ve 2 double oda olmak üzere toplamda 36 oda ve 80 yatak kapasitelidir. 2 yataklı ve 3 yataklı odalarda; merkezi ısıtma sistemi, wc-tuvalet ve duşakabinli duş, 24 saat sıcak su, televizyon yayını, minibar buzdolabı, direkt telefon imkanları , saç kurutma makinesi, ücretsiz kablosuz wi-fi internet bağlantısı mevcuttur. Öğretmenevi’nde elektrik kesintilerine karşı 100 KWA’lık jeneratör bulunmaktadır.

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, düğün-nişan salonu (330 Kişi Yemekli ve 450 Kişi Yemeksiz(Pasta ve Kolalı) kontenjanı vardır), bayan kuaförü, bilardo ve oyun salonu, yazlık bahçe ve kamelyalar, oturma ve dinlenme salonu, lobi-kafeterya, teras, öğretmenler lokali ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Afyonkarahisar Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Afyonkarahisar Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Afyonkarahisar Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Afyonkarahisar Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Cevat Ahmet Paşa Caddesi. No:14. Merkez – AFYONKARAHİSAR

Telefon: 0 272 212 08 92 – 213 76 09

Afyonkarahisar Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Afyonkarahisar il merkezinde yer almaktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*