Zeytinburnu Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Zeytinburnu Öğretmenevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Zeytinburnu” ilçesinde bulunan “Zeytinburnu Öğretmenevi” 2024 YILI oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Zeytinburnu Öğretmenevi  hizmete kapatılmıştır.

2010 yılından bu yana aktif faaliyet gösteren Zeytinburnu Öğretmenevi; 35 Oda ve 108 yatak kapasitesine sahiptir. Otelde 7/24 sıcak su, fön makinesi televizyon, buzdolabı, telefon, ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Oda tipleri ise şöyledir: 2 kişilik 8 oda, 3 kişilik 26 oda ve 1 adet suit oda.

Otelde resepsiyon, dinlenme alanı, çamaşırhane, TV salonu,3 adet  çok amaçlı salon, çay bahçesi, 4 adet yemek restorantı bulunmaktadır. 2 binadan oluşan kurum, ayrıca 1655 metrekare bahçe alanına sahiptir.

Isıtma : Kalorifer

ADSL: 8 Mbit

Zeytinburnu Öğretmenevi Oteli 2024 Yılı Kişibaşı Oda Konaklama Fiyatları/Ücretleri

Zeytinburnu Öğretmenevi hizmete kapatılmıştır.

Zeytinburnu Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Beştelsiz Mahallesi. Rauf Denktaş Caddesi. No:39. Zeytinburnu – İSTANBUL

Telefon: (0 212) 415 45 97

Zeytinburnu Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Zeytinburnu ilçe merkezinde yer almaktadır ve Yeşilköy Havaalanı´na ulaşım araçlarıyla 15 dakika mesafede olup Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi´ne 10 , Esenler Otogarına 10 dakika uzaklıktadır. Sahilyolu ve E-5 karayolu,  Zeytinburnu ilçesi sınırlarından geçmektedir. Ayrıca İstanbul‘daki birçok üniversite ve hastanelere de 10 ar dakikada ulaşmak mümkündür.

Zeytinburnu toplu taşıma hizmetlerinden en çok yararlanan merkezlerden biridir. Metro, tren, tramvay, otobüs, minibüs hatları aynı anda hizmet vermekte olup, İstanbul´un her noktasına halkın kolayca ulaşabilmesini sağlamaktadır. Zeytinburnu Öğretmenevi’ne, Bağcılar – Kabataş Tramvay Hattının (T1) Akşemsettin Durağında (Bağcılar İstikametinden geliyorsanız Mithatpaşa Durağını da kullanabilirsiniz) inip, Rauf Denktaş Caddesi üzerinden Zeytinburnu Hükümet Konağı yönüne yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Uygulama Otelleri  İçin Buraya Tıklayın6 Yorum

  1. Merhabalar bu fiyatlar güncel fiyatlar mı? Fiyatlar otellere göre gayet uygun görünüyor. Ayrıca öğretmenevlerinde öğretmen olmayan kişilerde konaklayabiliyor mu? 1 hafta sonra zeytin burnunda işim var cevaplarsanız memnun olurum.

  2. Hayırlı günler. 2 hafta sürecin İstanbul da olmayı planlıyorum. Böyle bir durumda indirim imkanınız oluyor mu? Ben öğretmenim ancak eşim değil. 13 günlük bir konaklamada fiyat ne kadar olur bilgi verirseniz sevinirim.

  3. Bir düğün için İstanbul’a gelmemiz gerekti ve Zeytinburnu öğretmenevinde kaldık. Gayet temiz ve rahattı. Otellere bir dünya para vermektense burayı tercih ederim.

  4. Uygun fiyatlı biryer arıyordum 15 günlük.Fiyatıyla ve temizliğiyle Zeytinburnu Öğretmenevi benim için yeterli bir konaklama yeri oldu.

  5. Hem merkezi hem ulaşımı kolay Zeytinburnu Öğretmenevi’nde 5 gün boyunca rahat bir şekilde kaldım.Teşekkür ederim

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*