Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi

İstanbul ili, “Anadolu Yakası” bölgesi, “Üsküdar” ilçesinde bulunan “Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, 12 birimden oluşmaktadır: Mustafa Necatibey Öğretmen Huzurevi, Valide Otel, Validebağ Restoran, Kafe Hatıra, Sultan Piknik, Kır Evi(SEM), Fatma Şadiye Toptani Lokali, Hababam Sınıfı, Tenis Kortu, Abdülaziz Av Köşkü, Güvercinlik, Bayan Kuaförü.

Isınma: Doğalgaz kalorifer sistemi mevcuttur.

ADSL: 1 Mbit

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Fiyatları 2024 Yılı Valide Otel Oda Konaklama Ücretleri

2024 YILI OTEL A – B – D BLOK FİYATLARI
PAYLAŞIMLI

KONAKLAMA

2 KİŞİLİK ODADA

TEK KONAKLAMA

3-4 KİŞİLİK ODADA

TEK KONAKLAMA

MEB

PERSONELİ

KAMU SİVİL MEB

PERSONELİ

KAMU SİVİL MEB

PERSONELİ

KAMU SİVİL
750 TL 1.000 TL 1.500 TL 1.000 TL 1.500 TL 2.000 TL 1.500 TL 2.500 TL 3.000 TL

 *** Kahvaltı, oda fiyatlarına dahil değildir.

 ***  0-3 Yaş çocuk ücretsiz, 3- 6 yaş yarım ücret,7 yaş üzerinde tam ücret uygulanır.

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Tophanelioğlu Caddesi. No:19. Üsküdar – İSTANBUL

Telefon: (0 216) 340 07 35 – 340 07 36

Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi Ulaşım

Validebağ Korusunda bulunan Öğretmenevi, Üsküdar’a 4 km. uzaklıktadır. Süre olarak ise Kadıköy, Altunizade ve Üsküdar Metrobüs duraklarına ise 10 dakika uzaklıktadır.

İstanbul Uygulama Otelleri  İçin Buraya Tıklayın5 Yorum

  1. İstanbul’un merkezinden ve ulaşımın kolay olmasından dolayı tekrar tercih edeceğim öğretmenevlerinden biri. Üstelik çalışanları da oldukça kibardı.

  2. Muazzam bir görünüme sahip öğretmenevi. İlk gördüğünüzde 5 yıldızlı otel sanabilirsiniz. istanbul’a tekrar geldiğimde tercihim yine burası olacak

  3. Gayet temiz ve feraf odalar.Otellere gitmek çok saçma mümkünse öğretmen evlerini araştırın havuzlu otel aramıyorsanız Üsküdar Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi üsküdara gelecek için biçilmiş kaftan.

  4. 3 hafta önceden rezervasyon yapıp birde 2 günlük ücreti yatırmamıza rağmen Üsküdar Öğretmenevi’ne gittiğimizde böyle bir rezervasyon yok denip oda verilmedi tamamen mağdur edildik 1000 km uzaktan gelmemize rağmen o yorgunlukla bir de rezervasyon yapılmaması hayal kırıklığıydı kaç defa günler öncesinden öğretmenevini aramamıza rağmen bilinçli şekilde odalarımız başkalarına verilmiş kesinlikle çok kötü asla kalınacak bir yer değil bizim gibi bir çok aile mağdur edilmişti asla ama asla güvenilip plan yapılacak bir kurum değil berbat….

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*