İzmit Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

İzmit Öğretmenevi

Kocaeli ili, “İzmit ” merkez ilçesinde bulunan “İzmit Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İzmit Öğretmenevi oteli; süit Odalar ve 2, 3 ve 4 kişilik odalar olmak üzere toplam 30 oda ve 65 yatak kapasitelidir. Odalarıın tümünde doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi, wc tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, klima, televizyon, buzdolabı, kurutma makinesi bulunmaktadır. Konuklara tertemiz bir oda, içme suyu, terlik, şampuan, sabun ve havlular verilmektedir.

İzmit Öğretmenevi ayrıca; merkezi ısıtma ve klima sistemine sahip 200 kişilik yemekhane-restoran,  bahçeler, bayan kuaförü, erkek berberi, kafeterya, öğretmenler lokali, konferans ve toplantı salonu birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

İzmit Öğretmenevi Bahçe Alanları: Çay bahçesi ve açık hava restaurant olarak kullanılan Ön Bahçe ve Arka Bahçe olmak üzere iki ayrı bölüm bulunmaktadır. Her iki bahçede de ayrı ayrı, 600 kişiye kadar açık havada nişan-düğün, sünnet, kına gecesi, doğumgünü vb. etkinlikler düzenlenmeye uygundur.

İzmit Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

2024 Yılı İzmit Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz

İzmit Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kozluk Mahallesi. D-100 Karayolu Üzeri. Sümer Sokak. No:6. İzmit – KOCAELİ

Telefon: 0 262 321 06 34

İzmit Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kocaeli‘nin merkez ilçesi İzmit merkezinde yer almaktadır. İstanbul, Sakarya üzerinden otobüsle, Sakarya üzerinden trenle ulaşım sağlanabilir, Anadolu’dan gelen ve İstanbul‘a geçecek olan otobüslerin çoğu İzmit üzerinden geçmektedir, ayrıca uçakla gelecek olanlar için Kurtköy‘de bulunan Sabiha Gökçen Havaalanı‘ndan İzmit merkeze servisler ve dolmuşlar mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*