Körfez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Körfez Öğretmenevi

Kocaeli ili, “Körfez” ilçesinde bulunan “Körfez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Körfez Öğretmenevi artık İzmit Öğretmenevi Ek Binası olarak hizmet verecektir.

1990 yılında faaliyetine başlayan Körfez Öğretmenevi, 5200 m2 alan içerisinde ve deniz kenarında yer almaktadır.

Körfez Öğretmenevi oteli; 31 oda ve toplamda 70 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda, 24 saat sucak su, wc tuvalet-banyo, doğalgaz ısıtma tesisatı, gardırop, şifonyer, televizyon yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Körfez Öğretmenevi ayrıca; alt ve üst salon- 300 kişilik düğün salonu, 500 kişilik lokanta-restoranı, havuzlu bahçesi, kütüphane ve okuma salonu, konferans salonu,  öğretmenler lokali  ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Körfez Öğretmenevi’nde; kına, nişan, düğün ve her türlü toplu organizasyon yapılmaktadır. (Sünnet düğünü, yemekli organizasyonlar,iftar, toplantı, doğum günü,kahvaltı vb.)

Körfez Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Körfez Öğretmenevi artık İzmit Öğretmenevi Ek Binası olarak hizmet verecektir.

Körfez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Atalar Mahallesi .Sahil Caddesi. No:42. Körfez – KOCAELİ

Telefon: 0 262 528 18 58 – 0 262 528 53 58

Körfez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Körfez ilçe merkezine 5 km. uzaklıkta bulunmaktadır.. Minibüs ve otobüsle ulaşım mevcuttur, araç girişleri limandan yapılabilmektedir. Kocaeli il merkezine 20 km. uzaklıktadır, İzmit‘ten Körfez Altıyol otobüslerine binip, 5 Evler Durağı’nda indiğinizde, öğretmenevine ulaşabilirsiniz.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*