Osmancık Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Osmancık Öğretmenevi

Çorum ili, “Osmancık” ilçesinde bulunan “Osmancık Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Osmancık Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere toplamda 30 oda ve 60 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc tuvalet banyo, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, klima, ve minibar buzdolabı mevcuttur.

Osmancık Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, spor salonu, toplantı salonu, lobi, mescit, misafir odası, okuma salonu, internet salonu, düğün, nişan-sünnet-kına vb etkinlikler için uygun çok amaçlı salon, 1500 kişiye kadar kapasiteli düğün yemeği hizmeti, öğle yemekleri ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Osmancık Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Corum Osmancik Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Çorum Osmancık Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Osmancık Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Güney Mahalle. Atatürk Caddesi. No. 28 Osmancık – ÇORUM

Telefon: 0 364 611 49 94

Osmancık Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Osmancık ilçe merkezinde yer almaktadır. Samsun-İstanbul yoluna çok yakındır.Çarşı merkezine 10 dk yürüme mesafesindedir.1 Yorum

  1. Küçük bir odada nerede ise birbirine yapisik 3 yatak.
    Berbat sigara kokan yatak ortuleri ve carsaflar daha ne olsun.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*