Sungurlu Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
12 Haziran 2024

Sungurlu Öğretmenevi

Çorum ili, “Sungurlu” ilçesinde bulunan “Sungurlu Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sungurlu Öğretmenevi oteli; toplamda 31 oda ve 45 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet duş, klima, plazma talevizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, minibar buzdolabı mevcuttur.

Sungurlu Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, yemek servisi, kütüphane ve okuma salonu, bilardo salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Sungurlu Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

SUNGURLU ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ

OTEL BÖLÜMÜ STANDART ODA FİYAT LİSTESİ

 TEK KİŞİLİK ODA FİYATI ÇİFT KİŞİLİK ODA FİYATI     

(KİŞİ BAŞI FİYATI)                                    

AİLE ODASI FİYATI

3 kişilik 101, 313 ve 306 nolu

Odalar

AİLE ODASI FİYATI

 2 kişilik 203 ve 206 nolu odalar

ÜYE-KAMU:  600 TL ÜYE-KAMU: 550 TL ÜYE-KAMU: 1.250 TL ÜYE-KAMU: 1.050 TL
DİĞER SİVİL:  720 TL DİĞER SİVİL: 670 TL DİĞER SİVİL: 1.400 TL DİĞER SİVİL: 1.150 TL

FİYATLARA KAHVALTI  DAHİLDİR. ÇİFT KİŞİLİK ODADA TEK KALMAK İSTEYENLER DİĞER YATAĞIN YARI ÜCRETİNİ ÖDEMEK ZORUNDADIRLAR.

KAMU SOSYAL TESİSLERİNE İLİŞKİN TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2022-1) Ortak hususlar başlığı altında 7. Maddesinin 10. Bendine göre  ”Söz konusu tesislerde, 1 Şubat 2019 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. Bunlar için yemek istenilmesi halinde yemek bedelinin yarısı alınır. 1 Şubat 2016 ile 1 Şubat 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise (eğitim ve dinlenme tesislerinde yemek istenilip istenilmediğine bakılmaksızın) konaklama ve yemek bedelinin yarısı alınır.” 0 – 7 Yaşına Kadar olan çocuklar için yemek ve yatak istenmemesi halinde ücret alınmaz. Ancak bu çocuklar için yatak veya yemek istenmesi halinde, belirlenen ücret bedelinin yüzde ellisi alınır. 30.01.2024

ÖĞLEN YEMEK ÜCRETİ:    130 TL.

Sungurlu Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sunguroğlu Mahallesi. Recep Tayyip Erdoğan Caddesi.  No:3. Sungurlu – ÇORUM

Telefon: (0 364) 311 98 98 – 300 10 58

Sungurlu Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Sungurlu ilçe merkezinde yer almaktadır.4 Yorum

  1. eşimle beraber 22 tane ilçe 2 tane il geçerek motorsikletle yorgun argın geldiğimiz sungurlu öğretmen evinizden kahvaltı haricinde hiç memnun kalmadık.öncelikle 2500 km yaptığımız yol güzergahındaki kaldığımız öğretmen evlerinin içindeki en pahalı sizinkisiydi 150 tl .90 tl ye kaldığımız karabük öğretmen evi tam 10 numaraydı onları ve diğerlerini temizlik ,ilgi ve alakalırndan dolayı kutluyorum.
    sungurluya gelince verilen ilk odaya cıktığımızda temizlik yapılıyodu ve yarım saat bekledık.iceriye girdiğimizde oda kapı kildinin kırık olduğunu balkonunda ölü bi güvercin olduğunu fark ettim
    resepsiyona gidip durumu izah ettim .inanmadı gelip kontrol etti ve bize başka bi oda verdi eşyamızı alıp o odaya gectik baktım ki sicak suyu akmıyo tekrar resepsiyona inip yine durumu izah ettim resepsiyondaki görevli biraz bozulurgibi oldu ya başka odamız yok gibilerinden bi tavır takındı. biraz üsteledikten sonra üst katta bi odamız daha var orasını vereyim dedi yine eşyalırımızı alarak üst kata cıktık .orda da güvercinler yuva yapmış onların gürültüsü rahatsız etti .yani kısacası rahat bi istirahat edemedik.wifi yok resimdeki görmüş olduğunuz odalarala bizim kaldığımız odanın hiç alakası bile yok .yani 150 tl lik bi yer deyil keşke 50 tl daha verip otelde kalsaydık .hiç tavsiye etmiyorum 10 üzerinden 2 o da kahvaltı için.

  2. Dışarıdan gelen öğretmen olmayan misafirler de kalabilir mi birde orda kalabilmek için herhangi bir belge isteniyor mu

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*