22 Ocak 2018

Muğla Merkez Öğretmenevi
Muğla ili, “Menteşe Merkez” ilçesinde bulunan “Muğla Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Muğla Merkez Öğretmenevi oteli; 3’ü suit, 30 adet çift kişilik ve 3 adet de 3 kişilik oda olmak üzere, toplamda 39 oda ve 81 yatak kapasitelidir. Odalarda kalima, wc-banyo tuvalet, 24 saat sıcak su, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, gardırop, şifonyer, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Muğla Merkez Öğretmenevi ayrıca; toplantı ve konferans salonu, kütüphane ve okuma salonu, oturma ve dinlenme salonu, yemekhane-restoran, yazlık çay bahçesi, çocuk oyun parkı, çok amaçlı salon, kafeterya, mutfak, bayan kuaförü, erkek berberi, pastane, kahvaltı salonu ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Muğla Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Muğla Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Emirbeyazit Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No: 2/B. Menteşe – MUĞLA

Telefon: 0 252 214 53 36 – 0 252 214 24 86 – 0 252 214 10 77

Muğla Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Muğla‘nın merkez ilçesi Menteşe bölgesinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 1 km., Bodrum havaalanına 80km., Dalaman havaalanına ise 70 km. uzaklıktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*