Edremit - Altınoluk Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Edremit – Altınoluk Öğretmenevi

Balıkesir ili, “Edremit” ilçesinde bulunan “Edremit – Altınoluk Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Edremit Öğretmenevi oteli ve Altınoluk Sosyal Tesisleri; toplamda 20 oda ve 60 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, gardırop, şifonyer, klima, televizyon, saç kurutma makinesi, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Edremit Öğretmenevi ayrıca; oturma, okuma ve dinlenme salonu, yazlık çay bahçesi, yemekhane-restoran, plaj, sosyal tesisler, öğretmenler lokali birimleriyle de misafirlerine hizmet vermektedir.

Edremit Altınoluk Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Balikesir Edremit Altinoluk Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Balıkesir Edremit Altınoluk Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Altınoluk Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: İskele Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:27. Altınoluk – Edremit – BALIKESİR

Telefon: 0 266 396 11 19

Altınoluk Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Altınoluk merkezinde yer almaktadır. Altınoluk, Edremit’in deniz kıyısındaki turistik mahallelerinden biridir. Edremit ilçe merkezine 25 km., Balıkesir il merkezine ise 110 km. uzaklıktadır.2 Yorum

  1. Bir gece kaldım. Altınoluk Öğretmenevi’nde klimalar çalışmıyor bu yüzden odalar oldukça sıcak. Fiyatı oldukça yüksek. Denizde deniz kestanesi var. Kesinlikle burada kalmanızı tavsiye etmiyorum.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*