Nevşehir Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Nevşehir Merkez Öğretmenevi

Nevşehir ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Nevşehir Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Nevşehir Merkez Öğretmenevi oteli; 12 oda ve toplamda 32 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet-banya, wireless kablosuz internet bağlantısı, telefon, mini buzdolabı mevcuttur.

Nevşehir Merkez Öğretmenevi ayrıca; okuma ve dinlenme salonu, restoran, öğretmenler lokali, kamelyalı oturma alanlarının bulunduğu bahçesi ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Nevşehir Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel oda fiyatları için lütfen öğretmenevi ile iletişime geçiniz.

Nevşehir Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Bulvarı. No:40. Merkez – NEVŞEHİR

Telefon: (0384) 213 24 11

Nevşehir Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Nevşehir ilçe merkezinde yer almaktadır.6 Yorum

  1. Nevşehir Öğretmenevi’nin konaklama fiyatları değişmiştir. 2021 yılı için güncel fiyatlarımız size gönderdiğimiz linktedir.

    • Merhaba Hüseyin Bey, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Nevşehir Öğretmenevi’nin fiyat listesini gönderdiğiniz bilgiler üzerinden güncelledik. İyi çalışmalar dileriz.

  2. Kapadokya gezisi yapmak isteyenler için uygun fiyatlı konaklama yerlerinden bir Nevşehir Öğretmenevi ama yer bulmak için önceden rezervasyon yapmak lazım

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*