Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi

Samsun ili, “İlkadım Merkez” ilçesinde bulunan “Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı kişibaşı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, otel kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Öğretmenevi otelinin aşağıdaki fotoğraflarına tıklayarak daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz:

Samsun Büyükşehir Öğretmenevi oteli; 1 adet Vip Oda, 7 adet suit oda ve 1 adet Double oda olmak üzere toplamda 59 oda ve 126 yatak kapasiteli, konforlu lüks bir oteldir. Tüm odalarda şifonyer, gardırop, doğalgaz kalorifer tesisatı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, büyük ekran televizyon, uyandırma hizmeti, 24 saat sıcak su ve oda servisi mevcuttur.

Samsun Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; biri düğün salonu olarak kullanılan 2 adet yemek restoranı, 120 kişilik toplantı ve konferans salonu, açık büfe kahvaltı hizmeti, öğretmenler lokali ve oturma-dinlenme salonu, lobiler, kütüphane, bayan ve erkek kuaförü, kafeterya ve Teras Kafe birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Samsun Öğretmenevi Fiyatları 2023 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Samsun Ogretmenevi Mayis 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Samsun Öğretmenevi Mayıs 2024 Oda Fiyatları
Samsun Ogretmenevi Haziran 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Samsun Öğretmenevi Haziran 2024 Oda Fiyatları

* Kamu (Memur) fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.

* Şehit yakınları ve gaziler kamu tarifesinden yararlanır.

* 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.

* Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir.

*Milli Eğitim Bakanlığı  Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulları Yönetmeliğinin 9. Maddesinin 4. Fıkrasına göre ;

– Konaklama ücreti nakit olarak kredi kartı ile veya kurumun banka hesabına yatırılmak suretiyle peşin olarak tahsil edilir.

– Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.

– Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11:00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlerine ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.
* EVLİLİK CÜZDANI OLMAYAN MİSAFİRLER AYNI ODADA KALAMAZ.
* ODA ÇIKIŞLARIMIZ 10:30 TUR.
* ODA GİRİŞLERİ 10:30 DAN SONRA TEMİZLİK DURUMUNA GÖRE FARKLI SAATLERDE OLABİLİR.
* OTEL ODALARIMIZDA KLİMA YOKTUR…
* KURUMUMUZA AİT OTOPARK YOKTUR…

Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kale Mahallesi. İstiklal Caddesi. No:29. İlkadım-SAMSUN

Telefon: 0362 431 25 46

Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Samsun merkezinde, İlkadım merkezi ilçesinde yer almaktadır. Kara yolu şahsi taşıt yoluyla,  otobüs seferleri ve hava yolu uçakla ulaşım mümkündür.4 Yorum

  1. Hiç bir kurumda kahvaltıya ek üçret alınmazken öğretmen evinde ek üçrete tabi olması manidar bir durum zihniyet meselesi balığın heryerini kokmuş insanlar hep hazır kek gibi görülen ülkenin hali onun için millet aya biz hala yaya gidiyoruz.

  2. Samsun öğretmenevinin fiyatları gayet uygun gözüküyor odalar temiz gayet büyük bir yer olarak gördüm bence gayet konaklanılır bir yer ne çok gösterişli ne çok sade benim çok hoşuma gitti çok samimi bir yere benziyor daha önce kalan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok makbule geçer.

  3. Samsun öğretmenevinde kalırken ilk başta temiz ve hijyenik olması beni etkileyen ilk faktördü. Sıcak su, açık büfe kahvaltı uyandırma servisi hizmeti bana en cazip gelen hizmetlerinden. Otel konforunda bir öğretmenevi, Samsun’a gezmeye gelen herkese tavsiye ediyorum…

  4. Samsun’a bu seferki gezimde merkezdeki Samsun Öğretmenevi’nde konakladım. Tesis son derece konforlu, personel çok ilgili. Wifisinden odadaki her türlü hizmete kadar insan evinde hissediyor.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*