Amasra Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Amasra Öğretmenevi

Bartın ili, “Amasra” ilçesinde bulunan “Amasra Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Amasra Öğretmenevi oteli; Kurumumuz 11 oda ile hizmet vermektedir. 3 adet Üç Kişilik (üç ayrı yataklı), 4 adet Twin (iki ayrı yataklı), 4 adet Double oda bulunmaktadır. Toplam 11 oda ve 19 yatak kapasitelidir. Odaların tamamı deniz manzaralı, internet erişimli, uydu tv yayını, minibar, buzdolabı, 24 saat sıcak su, klimalı odaları ile son derece konforludur.

Amasra Öğretmenevi ayrıca; 60 kişi kapasiteli yemekhane-restoran, otopark, 30 kişi kapasiteli öğretmenler lokali, özel gün ve davetlerde de kullanılmaya müsait 60 kişi kapasiteli teras ve 60 kişilik açık hava yaz çay bahçesi ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Amasra Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Amasra Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Amasra Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kum Mahallesi. Büyükliman Caddesi. No:9. Amasra – BARTIN

Telefon: (378) 315 27 30

Amasra Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Amasra ilçe merkezinde yer almaktadır. Bartın’dan otobüsle veya karayolundan özel araçla ulaşım sağlanabilir.1 Yorum

  1. 4.temmuzda eşim gelip yer var mi diye sordu. Gorevli bayanlar direk yok demis. Bebegimle beraber arabada bekliyorduk. Bi de ben sorayim dedim. Geldim kimligimi masaya koydum. Meb personeliyim. Ailecek kalmak istiyoruz dedim. O sirada benden 5 saniye once iceri giren aileye oda verildi ve hic yerimiz kalmadi dendi. Neye gore muamele yapiliyo. Esime neden yer yok dedi girevliler. Esime yok deneseydiniz diger aileye verilen oda bizim hakkimizdi.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*