Tekirdağ Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi

Tekirdağ ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Tekirdağ Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi oteli; 19 oda ve toplamda 35 yatak kapasitelidir. Oda/kişi dağılımı ise şu şekildedir: 7 adet – 3 kişilik oda, 5 adet-2 kişilik oda, 7 adet- Duble oda. odalarda 24 saat sıcak su, banyo, wc-tuvalet, şifonyer, gardıropi televizyon, ADSL kablosuz wifi internet bağlantısı, klima mevcuttur.

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restorant, Kumbağ Arzum Öğretmenevi ve Kumbağ Öğretmenevi Kampı ve öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Kumbağ Arzum Öğretmenevi ve Kumbağ Öğretmenevi Kampı ile ilgili detaylı bilgileri görmek için buraya tıklayınız.

Tekirdağ Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi oteli 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi ile iletişime geçiniz.

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Ertuğrul Mahallesi. İskele Caddesi. No:18. TEKİRDAĞ

Telefon: (282) 261 08 35

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Tekirdağ il merkezinde bulunmaktadır.1 Yorum

  1. 33 yıl öğretmen olarak çalıştıktan sonra öğretmen evlerini her zaman ikinci evim olarak bilirdim. Ancak bu gün beni çok üzen bir durumla karşılaştım. Resepsiyonda oturan hanımefendiye lavaboyu kullanabilirmiyim dediğimde pandemide nedeniyle kullandırılmadıgını söyledi.Bu durum beni hem hayrete düşürdü hemde çok üzdü. Evimiz bildiğimiz yerde lavaboyu kullanamıyorsak orası kime hizmet veriyor.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*